Tel:
Testeck. Ltd.
Testeck. Ltd.

Testeck Sp.

Czujnik temperatury i niskodymny, bezhalogenowy, ognioodporny kabel wysokotemperaturowy producent: www.testeck.com/

Dom

Testeck. Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Testeck. Ltd. profil firmy
Chiny Testeck. Ltd. profil firmy
Chiny Testeck. Ltd. profil firmy
Chiny Testeck. Ltd. profil firmy
1 2 3 4

Testeck. Ltd.

Testeck Ltd. została założona w 2003 roku i znajduje się w Shenzhen High-tech Industrial Park.Testeck Sp.dostarcza klientom zintegrowane rozwiązania i produkty do wykrywania, transmisji i kompatybilności elektromagnetycznej.

Pomyślnie zrealizowała współpracę budowlaną i perfekcyjnie wdrożyła system zasilania dla włoskiego producenta systemu lokomotyw metra;dostarczyła dojrzałe rozwiązanie dla systemu oświetlenia wnętrza i komunikacji pasażerskiej włoskiego producenta wagonów metra.

Do dziesięciu największych klientów firmy należą CRRC, State Grid, Southern Power Grid, GE, Siemens i Tyco.Oczekuje się, że najbliższe lata utrzymają stosunkowo szybkie tempo wzrostu.
Firma ma 2 przedsiębiorstwa high-tech na poziomie krajowym, ponad 100 patentów i zajmuje miejsce w pionowym podziale globalnych systemów ochrony zespołów prądotwórczych na dużą skalę i transportu kolejowego.

Obecnie jest głównym dostawcą systemów pomiaru temperatury dla dużych jednomaszynowych zespołów prądotwórczych o mocy 1 mln kilowatów na świecie oraz jedynym krajowym dostawcą kabli sygnałowych do EMU dla kolei dużych prędkości.Jest także pionierem nowego EMC w energetyce.

Zespół badawczo-rozwojowy, składający się z ekspertów w dziedzinie wykrywania, zasilania, materiałów polimerowych, maszyn, kabli i innych dziedzin, podąża za doświadczeniem i mądrością Shenzhen taishite w dziedzinie podziału przez ponad dziesięć lat niezależnych innowacji, przestrzega profesjonalnego droga niezależnych innowacji, obejmuje podstawową technologię wysokiej klasy czujnika temperatury, specjalnego kabla i urządzenia uszczelniającego oraz tworzy unikalny i stabilny proces produkcyjny.

Zespół Testeck Ltd.Tech jest dobrze wyszkolony, aby zapewnić, że klienci otrzymują produkty najwyższej jakości na czas, a wszystkie określone wymagania dotyczące pakowania, etykietowania i dostawy są dokładnie spełnione.

Dzięki unikalnemu wzornictwu, w połączeniu ze stabilną jakością, uzyskaliśmy renomowaną reputację zarówno w kraju, jak i za granicą, wiele międzynarodowych firm zgłosiło się do nas w celu wzajemnej współpracy.

Testeck zawsze będzie szedł dalej z wdzięcznym sercem i podziękowaniami za wsparcie naszych klientów, agentów, dystrybutorów z całego świata.
Z zadowoleniem przyjmujemy wszelkie wymagania OEM / ODM, a także zapewniamy niestandardową usługę, zapraszamy do bycia naszym wyłącznym dystrybutorem i wspólnymi badaniami w celu opracowania nowych produktów.

 

 

 

 

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Testeck

Ilość pracowników : 200~300

Coroczne wyprzedaże : 50000000-80000000

Rok założenia : 2003

pc Export : 70% - 80%

  • Technologia Taishite została założona w 2003 roku, zlokalizowana w parku naukowo-technologicznym o wysokich wynagrodzeniach w Shenzhen.
  • W 2005 roku ukończono linię produkcyjną czujników i opracowano pierwszą generację produktów do pomiaru temperatury.Dostarcza produkty automatyzacji dla Changjiang Electric Power Co., Ltd. i Huanghe Water Conservancy and hydropower Co., Ltd.
  • W 2006 roku z powodzeniem opracowano i wprowadzono do użytku produkty do pomiaru temperatury drugiej generacji, które zostały zgłoszone do rejestracji znaku towarowego taishite.
  • W 2010 roku elektrownia wodna Three Gorges Xiangjiaba i elektrownia wodna Xiluodu zaczęły wykorzystywać produkty firmy.W tym samym roku firma rozpoczęła współpracę z Harbin power, Dongdian, Voith, Toshiba, Zhefu i innymi głównymi producentami silników.
  • W 2011 roku dokonał się historyczny przełom na rynku nowej elektrowni.Elektrownia wodna Xiluodu, druga co do wielkości elektrownia w Chinach i trzecia co do wielkości elektrownia na świecie, zaczęła wykorzystywać produkty Taisite w partiach.
  • W 2012 roku elektrownia wodna Xiangjiaba (trzecia co do wielkości w Chinach i piąta co do wielkości na świecie) o największej mocy jednostkowej na świecie przyjęła czujniki temperatury Taister w partiach.
  • W 2013 roku kabel taishite wszedł na rynek kolejowych kabli tranzytowych.
  • W 2014 roku firma przeniosła się do nowej fabryki.
  • W 2016 roku technologia taishite podjęła prace nad sformułowaniem i rewizją krajowych standardów dla dużych generatorów oraz usprawniła linie produkcyjne metalurgicznych i jądrowych czujników energii.

Usługowe

Zespół technologiczny Shenzhen Test Technology Co.Ltd. Jest dobrze wyszkolony, aby zapewnić, że klienci otrzymają produkty najwyższej jakości w odpowiednim czasie, a wszystkie określone wymagania dotyczące pakowania, etykietowania i dostawy są dokładnie spełnione.

Dzięki unikalnemu projektowi, w połączeniu ze stabilną jakością, zdobyliśmy uznaną renomę zarówno w kraju, jak i za granicą, wiele międzynarodowych firm zgłosiło się do nas w celu wzajemnej współpracy.

Testeck zawsze będzie szedł naprzód z wdzięcznym sercem i dzięki za wsparcie naszych klientów, agentów, dystrybutorów z całego świata.
Z zadowoleniem przyjmujemy wszelkie wymagania OEM / ODM, a także zapewniamy niestandardową usługę, zapraszamy do bycia naszym wyłącznym dystrybutorem i wspólnych badań w celu opracowania nowych produktów.

Chiny Testeck. Ltd. profil firmy 0

Firma Zespół

Chiny Testeck. Ltd. profil firmy 0

Testeck. Ltd.
Budynek 3, inteligentny park przemysłowy bezpieczeństwa, nr 171 gongchang Road, nowy dystrykt Guangming, miasto Shenzhen, prowincja Guangdong
Tel:86--13689565278
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Czujnik temperatury RTD dostawca. © 2021 rtdtempsensor.com. All Rights Reserved.