Tel:
Testeck. Ltd.
Testeck. Ltd.

Testeck Sp.

Czujnik temperatury i niskodymny, bezhalogenowy, ognioodporny kabel wysokotemperaturowy producent: www.testeck.com/

Dom ProduktyCzujnik temperatury RTD

Czujnik temperatury 0-1000 ℃ Termopara typu K ze stałym kołnierzem do rurociągów kotłowych

Czujnik temperatury 0-1000 ℃ Termopara typu K ze stałym kołnierzem do rurociągów kotłowych

  • Czujnik temperatury 0-1000 ℃ Termopara typu K ze stałym kołnierzem do rurociągów kotłowych
Czujnik temperatury 0-1000 ℃ Termopara typu K ze stałym kołnierzem do rurociągów kotłowych
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Testeck
Orzecznictwo: CE,ISO
Numer modelu: TY-S
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10
Cena: Agree
Szczegóły pakowania: Indywidualne opakowanie
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk każdego miesiąca
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Przemysłowy czujnik temperatury Rodzaj: K.
Precyzja: ± 0,2 ℃ Zakres temperatury: 0-1000 ℃
Materiał sondy: SS304 Metoda instalacji: Biuro obsługi klienta

C Czujnik temperatury 0-1000 ℃ Termopara typu K ze stałym kołnierzem Do rurociągów dla przemysłu kotłowego

 

Seria TY-S termoelementjest używany jako czujnik temperatury, zwykle w połączeniu z instrumentami wyświetlającymi, instrumentami rejestrującymi i regulatorami elektronicznymi.Może bezpośrednio mierzyć temperaturę powierzchni -50-600 ° C cieczy, pary, gazu i powierzchni ciała stałego w procesach produkcyjnych.

 

W.zasada orkingu

 

Seria TY-S termoelementskłada się z dwóch różnych materiałów przewodzących.Różnica temperatur między zaciskiem pomiarowym a zaciskiem odniesienia będzie skutkowała potencjałem termoelektrycznym, a przyrząd roboczy wyświetli odpowiednią wartość temperatury.

 

1. Zasada budowy termopary

 

Przemysłowy termoelement składa się głównie ze skrzynki połączeniowej, rury ochronnej, listwy zaciskowej, izolującej kolumny ceramicznej i elementu czujnikowego temperatury oraz jest wyposażony w różne urządzenia instalacyjne i mocujące.

1.1 typ termopary: platyna rod 30-platyna rod 6, platyna rod 10-platyna, nikiel chrom-nikiel krzem, nikiel chrom-miedź-nikiel.

1.2 Rura ochronna: w zależności od typu termoelement, stan mierzonego medium i mierzoną temperaturę, dobierane są rurki wykonane z różnych materiałów.Rurytermoelement są zwykle wykonane ze stali węglowej, różnych gatunków stali nierdzewnej, stali stopowej i innych materiałów.

1.3 Puszka połączeniowa: Puszka połączeniowa termoelementSłuży do podłączenia instrumentu wyświetlającego element czujnikowy temperatury, zwykle wykonany ze stopu aluminium i stali nierdzewnej.Jest podzielony na konstrukcje przeciwwybuchowe, wodoodporne i małe bryzgoszczelne.

1.4 Płytka okablowania: Płytka okablowania termoelementjest zwykle wykonany z ceramiki i instalowany w skrzynce przyłączowej.Jest to zacisk wyjściowy sygnałutermoelementi podzielone na dwa typy: jednodgałęziowe i dwugałęziowe.

1.5 Urządzenie do instalacji i mocowania: Urządzenie do instalacji i mocowania jest przeznaczone do instalacji i naprawy przez użytkowników termoelement.Jest podzielony na różne formy, takie jak brak urządzenia mocującego, stały gwint, ruchomy kołnierz i stały kołnierz.

1.6 Ciśnienie nominalne

Ogólnie odnosi się do statycznego ciśnienia zewnętrznego, które rura może wytrzymać bez pękania pod wpływem temperatury roboczej.W rzeczywistości jest to związane nie tylko z materiałem rury, średnicą i grubością ścianki, ale także z konstrukcją, metodą instalacji, głębokością zanurzenia oraz natężeniem przepływu i rodzajem mierzonego medium.

Aby uzyskać więcej niestandardowych produktów niestandardowych, skonsultuj się z Shenzhen Testeck Science and Technology Co., Ltd.

 

2. Parametry produktu

 

Specyfikacje Parametry
TY-S Termopara - puszka połączeniowa
Rodzaj K.
Klasa dokładności Klasa 1, 2
Temperatura otoczenia podczas stosowania Zapoznaj się z zakresem pomiaru temperatury i tolerancją
Struktura czujnika Pojedynczy podwójny
Materiał rurki ochronnej 304
Proces łączenia Bez urządzenia mocującego, stałego gwintu, ruchomego kołnierza i stałego kołnierza
Stopień ochrony IP67

 

3. ZAzastosowanie doprodukt firmys

 

Znajduje szerokie zastosowanie w sektorach przemysłowych i naukowo-technologicznych, w tym w przemyśle naftowym, chemicznym, maszynowym, metalurgicznym, elektroenergetycznym,

tekstylia, żywność i inne.

 

 

4. Cechy czujnika temperatury RTD

 

Przewody termoparowe: Cromel-Alumel, Iron-Constant, Copper-Constant, importowane jasne i utlenione wykończenie, SWG 10 do 36. PT / PTRH 10%, 13%.
Przedłużacze termopar i kable kompensacyjne: pokryte włóknem szklanym, PVC / PVC.Azbest / azbestoza, teflon / teflon, izolowany, teflon / Fg / SS pleciona pojedyncza para, wieloparowa, typ K, J, T, R i PT-100 Kable RTD 2-żyłowy, 3-żyłowy, 4-żyłowy, 6-żyłowy, również Teflon / kauczuk silikonowy Właściwości teflonowe / ekranowane / teflonowe itp.
Kable termopary MI: SS 316, 310 i Inconel 600, typ K, J, Simplex 1mm, 1.5mm, Simplex i Duplex 3mm, 6mm, 8mm, także PT-100 RTD Termopara MI Kable w jakości SS 316.3 mm, 5 mm, 6 mm 4 rdzenie
Zespoły termopar: proste, typ L, obrotowe, zanurzeniowe, ołówkowe, podkładka, uchwyt ze sprężyną.Typ obrotowy, typy regulowane itp. Wykonane z rurki SS 4,8 mm, 6 mm, dostarczane z bagnetami sprężynowymi i mosiężnymi Pojedyncze i podwójne gniazdo, 10 mm, 12 mm, 14 mm itp.
Części mosiężne termopary: ADAPTERY 1/8 BSP, 1/4 BSP, 1/2 BSP, 3/8 BSP Single Pin, Double pin Bayonets

Ten nowy samoprzylepny sztyft na sondzie z termoparą typu K został zaprojektowany do pracy w aplikacjach z termoparą o wyższej temperaturze do 500 ° F.

Szczegóły kontaktu
Testeck. Ltd.

Osoba kontaktowa: ALix

Tel: 13689565278

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Testeck. Ltd.
Budynek 3, inteligentny park przemysłowy bezpieczeństwa, nr 171 gongchang Road, nowy dystrykt Guangming, miasto Shenzhen, prowincja Guangdong
Tel:86--13689565278
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Czujnik temperatury RTD dostawca. © 2021 rtdtempsensor.com. All Rights Reserved.